Pärnu mnt 28, Tallinn 10141  Tel +372 644 5119  info at fennougria dot ee

MTÜ Fenno-Ugria Asutuse liikmed

1. Kultuuriministeerium 
Suur-Karja 23, 15076 Tallinn
Madis Järv 6282256 madis dot jarv at kul dot ee 

2. Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, 50088 Tartu
Kadri Sõrmus 7354021 kadri dot sormus at hm dot ee

3. Keeleinspektsioon
Endla 4, 10142 Tallinn
Ilmar Tomusk 6263346 Ilmar dot Tomusk at keeleinsp dot ee

4. Tartu Ülikool 
Tõnu Seilenthal 7375222 seilu at ut dot ee
Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudi soome-ugri osakond
Ülikooli 18, 50090 Tartu 

5. Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia 
Posti 1, 71004 Viljandi
Madis Arukask 5045547 madis at kultuur dot edu dot ee , madis dot arukask at ut dot ee

6. Tallinna Ülikool
Narva mnt 25, Tallinn
Anu-Reet Hausenberg, Tallinna Ülikooli eesti keele õppetooli professor
Narva mnt 29, 15192 Tallinn, 6409316 arh at tlu dot ee
Anu Kannike, Tallinna Ülikooli nüüdiskultuuri uurimiskeskuse teadur
Uus-Sadama 5–612, 10120 Tallinn, 58090352, anukannike at yahoo dot com

7. Tallinna Ülikooli ajaloo instituut 
Rüütli 6, 10130 Tallinn
Aivar Jürgenson 6836487, 5035980 aivar20 at mail dot ee 

8.  Eesti Maaülikool 
Kreutzwaldi 64, 51014 Tartu
Enn Ernits 7313243, 7313242 ennernits at hot dot ee  anat at eau dot ee

9. Tartu Kõrgem Kunstikool 
Tähe 38 B, 50103 Tartu
Edith Hermann 7309828, 56615206 edith dot hermann at art dot tartu dot ee

10. Tallinna Õismäe Gümnaasium 
Õismäe tee 50, 13512 Tallinn
Jaan Õispuu 56683501 jaan.oispuu@oismae.edu.ee

11. Eesti Keele Instituut 
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Kristiina Ross 6442892 kristiina at eki dot ee 
Jüri Viikberg 6446577 viikberg at eki dot ee 

12. TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Maarja Kalmet 5148809, 6443147 maarjakalmet@utkk.ee

13. Võru Instituut
Tartu 48, 65609 Võru
Külli Eichenbaum 7821960 wi at wi dot werro dot ee 

14. Eesti Rahvusraamatukogu
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn
Janne Andresoo 6307600 janne.andresoo@nlib.ee

15. Eesti Rahva Muuseum
Veski 32, 51014 Tartu
Indrek Jääts 7350421 indrek.jaats@erm.ee

16. Eesti Kirjandusmuuseum
Vanemuise 42, 51003 Tartu
Ingrid Rüütel ingrid at vpk dot ee

17. Eesti Kunstimuuseum 
Adamson-Ericu Muuseum, Lühike jalg 3, 10130 Tallinn
Kersti Koll 6445838 kersti dot koll at ekm dot ee

18. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12, 10146 Tallinn
Hele-Mall Järv 6418224 Hele-Mall dot Jarv at tmm dot ee 

19. Eesti Fennougristide Komitee
Ülikooli 18, 50090 Tartu
Anu Nurk anurk at ut dot ee
 
20. Tartu NEFA (Nordisk Etnologi Folktro Arbeitgrup) rühm
Eesti Kirjandusmuuseum, Vanemuise 42, 51003 Tartu
Mari Sarv mari at haldjas dot folklore dot ee

21. Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27, 15029 Tallinn
Piret Suurväli 6284463 piret dot suurvali at err dot ee

22. Eesti Teaduste Akadeemia kirjastus
Ajakiri Linguistica Uralica, Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Väino Klaus 6440745 LU at eki dot ee

23. Sihtasutus Kultuurileht
Voorimehe 9, 10146 Tallinn
Mart Meri 5127314 merim at online dot ee

24. Eesti Kirjanike Liit
Harju 1, 10146 Tallinn
Arvo Vallikivi (Valton) 5110794 valton30 at hotmail dot com

25. Eesti Kunstnike Liit 
Vabaduse väljak 6, 10146 Tallinn
Kärt Summatavet 5035552, kart at kiirtee dot ee  

26. Eesti Heliloojate Liit
A. Lauteri 7c, 10145 Tallinn
heliloojate.liit@gmail.com
Volinik vahetumisel

27. Eesti Teaduste Akadeemia Emakeele Selts
Roosikrantsi 6–301, 10119 Tallinn
Peeter Päll peeter at eki dot ee

28. Estonia Selts
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
Arne Mikk 6260205 arne at opera dot ee
Anu Kaal, Arvo Vallikivi 

29. Elias Lönnroti Selts
Vanemuise 19, 51014 Tartu
Maarja Lõhmus 5255055 maarja dot lohmus at ut dot ee

30. Eesti Arheoloogiaselts
Rüütli 6, 10130 Tallinn
Marje Joalaid 5546153 marje.joalaid@tlu.ee

30. Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
keskus@rahvakultuur.ee
Volinik vahetumisel

31. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts 
Tõnismägi 2 / Endla 3, 10122 Tallinn
Virve Lääne virve.laane@gmail.com

33. Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
Ene Lukka-Jegikjan 6015727 ene dot lukka-jegikjan at kul dot ee

34. Folklooriansambel Hellero
Kristin Kuutma 55589081 kkuutma at neti dot ee

35. Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit

Kuninga 1, 10146 Tallinn
Lembe Maria Sihvre lembe@folkart.ee

36. Võro Selts VKKF  
Tartu 48, 65609 Võru
Kaido Kama 7828750 kaido dot kama at kmin dot ee

37. Tallinna Võru Selts
Viivi Eksta 56569533 viivi dot eksta at tlu dot ee
Helga Laanpere 6523735

38. Eesti Ingerisoomlaste Liit 
Veski 35, 51005 Tartu
Anatoli Schultz 5163423 ingerisoome@gmail.com

39. Eesti-Ungari Selts
Estonia pst 3/5, 10143 Tallinn
Viia-Kadi Raudalainen, kadi at fennougria dot ee 
 
40. Eesti-Mordva Kultuuriselts 
Natalia Ermakov 56479507 ermakov.natalia@gmail.com
Nikolai Bajuškin 6325741, 58145365

41. Ersa Kultuuriühing Sjatko
Natalia Abrosimova natalia.abrosimova@tlu.ee

42. Udmurdi Selts Ošmes
Muš Nadii mushnadii at gmail dot com          

43. Saue Gümnaasium 
Jaan Palumets 6596070 jaanpalumets@saue.edu.ee

44. MTÜ U-Pööre
Kase 4–3, Otepää 67405
Oliver Loode 5132992, oliver dot loode at uralic dot org

45. Ida-Eestlaste Selts
Mahtra 14–29, Tallinn 13811
Igor Tõnurist tonurist@hot.ee

46. MTÜ Wikimedia Eesti
Lai 6, Tartu
Sven-Erik Soosaar svenerik@wikimedia.ee