Pärnu mnt 28, Tallinn 10141  Tel +372 644 5119  info at fennougria dot ee

Valmis Setomaa kirikupühadega kalender 2014

21.11.2013

Müügile jõudis esmakordselt koostatud kalender, kus on sees kõik Setomaa kirikupühad ja olulisemad sündmused.

Kalendri üks koostaja, Ülle Pärnoja, rõõmustab tulemuse üle: "See kalender on Setomaa eestvedajate ühistöö tulemus. Ka pildiliselt ja tekstiliselt soovisime näidata, et väärtustame kogukonna ühist tegemist ja olemist. Tulemuseks on ilus asi – suurepärane kingitus igale setole ja Setomaa sõbrale!"

Kalender on mitmes keeles – eesti, seto, vene ja inglise – ja suures A3-formaadis. Lehti on trükises kokku 14. Kalendri pildiline osa kajastab erinevaid teemasid: loodus, seto köök, käsitöö, tegevused Setomaal. Pildid pärinevad Setomaa kohabrändi pildipangast ja kohalikelt ettevõtjatelt.

Kalendrit saab osta Setomaa erinevatest müügikohtadest. Üle Eesti müüb ja saadab kalendrit MTÜ Setomaa Turism Smartposti ja Post24 vahendusel. Täpsemat infot saab veebilehelt www.visitsetomaa.ee, jaotusest "ürituste kalender".

Kalendri väljaandmist rahastas Setomaa arengu programm, MTÜ Setomaa Turism ja kohalikud ettevõtjad. Kalendri pani kokku MTÜ Setomaa Turism ja Agentuur Kämp. Setomaa kirikupühade kalendri koostas Sakarias Leppik, valdade olulisemate sündmuste info edastasid vallavalitsused, kultuuritöötajad, Setomaa muuseumid. Setokeelse teksti kirjutas Paul Hagu, tõlked inglise ja vene keelde tegi A&A Lingua.

Tellimine: MTÜ Setomaa Turism, Heli Koit 5682 1268, turism@setomaa.ee.

Täpsem info