Pärnu mnt 28, Tallinn 10141  Tel +372 644 5119  info at fennougria dot ee

Sabatants Hopneri majas – seto pidu 27.11

06.11.2014

27. novembril kella 19.00–22.00 toimub järjekordne õhtu sarjast "Sabatants Hopneri majas", kus seekord peetakse seto pidu. Peo võõrustajateks on setod Õie ja Maarja Sarv, pillimehed Aivar Oroperv ja Jaan Sarv ning lauljad ansamblist Õiõ Seto'. Tantsime ja õpime seto tantse, laulame, mängime tantsu- ja lauamänge. Katame ka ühise laua, kuhu võib igaüks midagi söödavat või joodavat lisaks tuua, et ikka pidune meeleolu oleks.
Tantsusaali pääseb hõlpsamini Hopneri Maja (Raekoja plats 18) keskaegse osa ehk aadressil Vanaturu kael 3 asuvast uksest. Pileteid ei müüda, teretulnud on väike panus kogumiskarpi tänuks pillimehele ja perenaisele. Tere tulemast!

"Sabatants Hopneri Majas" on 2014. aasta septembris käima lükatud tantsuõhtute sari. Esimesest toimumisest 2012. aastal otsis Traditsioonilise Tantsu Festival Sabatants võimalusti olla enamat kui vaid kord aastas toimuv festival ning pakkuda sisukaid õpitube aastaringselt. Koostöös Raekoja platsil asuva Hopneri Majaga hakkasid 2014. aasta sügisest kord kuus toimuma tantsuõhtud "Sabatants Hopneri Majas".

Tegemist on Eesti tantsuklubide ja -majade jaoks uue formaadiga, kus õpituba ning tantsuõhtu on kombineeritud (siiani on meil levinud komme, et õpituba toimub enne vabas vormis tantsimist ning mingil hetkel toimub selge üleminek vabale tantsuõhtule). Tegemist on kindla alguse- ja lõpukellaajaga üritusega, milles vaheldub õppimine ja õpetamine vabamas vormis tantsimisega.

Kasutaja Jaan Sarv foto.