Pärnu mnt 28, Tallinn 10141  Tel +372 644 5119  info at fennougria dot ee

Looduse Omnibussi retk Setomaale Obinitsasse valge pitsi päevadele 21.03

Looduse Omnibuss Tallinn ja Tartu
Laupäeval, 21. märtsil 2015

Kevad on käes, valgust rohkem, aga paast veel läbi ei ole. See on paras aeg käsitööhuvilistel kokku tulla, et käsi seto valgõga valgeks teha.

Soome-ugri kultuuripealinna Obinitsasse tulevad külla soome-ugri pitsimeistrid, õpitakse ja õpetatakse pitsitegemist, räägitakse huvitavaid lugusid ja vaadatakse, mida meistrid näitamiseks kaasa on võtnud.

Valge pitsi päevadel saab näha moedemonstratsioone, kuulutatakse välja soome-ugri kultuuripealinn 2016 konkurss ning Kauksi Ülle ja Epp Margna esitlevad käsitööteemalist lasteraamatut "KIRI".

Esinevad udmurdi muusikud, avatud on kohvik.

Tallinnast väljub buss Eesti Rahvusraamatukogu eest kell 8.00, tagasi Tallinnas kell 22.00. Sõidu hind koos sissepääsupiletiga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 25, õpilastele 15 eurot, lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Tartust väljub buss endise Keskkonnahariduse Keskuse maja eest Kompanii 10 kell 10.30, tagasi Tartus kell 19.30. Sõidu hind koos sissepääsupiletiga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 20, õpilastele 10 eurot, lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Info ja registreerimine tel 5647 6297 või retked@looduseomnibuss.ee. Palun märkige, et tulete kas Tallinnast või Tartust.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK

Eesti Energia kliendid saavad osaleda Looduse Omnibussi retkedel 20% soodsamalt. Soodustuse kasutamise info leiate Eesti Energia kodulehelt energia.ee/pakkumised.